Cílem výzkumného šetření je zjistit souvislosti nové pedagogické situace, kdy se žáci neučí ve škole, ale v domácím prostředí. Výzkumný projekt přispěje k porozumění současné situace, k popisu toho, jaké cesty učitelé volí a jak zvládají nové způsoby vzdělávání. Dotazník obsahuje 36 položek. Jeho vyplnění Vám zabere 10 až 15 minut času. Při vyplňování se prosím, řiďte instrukcemi, které jsou uvedeny u každé otázky. Pokud máte jakékoliv dotazy či nejasnosti k vyplňování, neváhejte nás kontaktovat. Dotazníkové šetření se bude opakovat zhruba ve 14denním intervalu podle toho, jak se bude situace vyvíjet, abychom zjistili, jak se vaše zkušeností mění a vyvíjejí.
Vaše odpovědi pomohou porozumět lépe tomu, co přinesla karanténa nového (náročného i veselého) v souvislosti se vzděláváním našich školou povinných dětí. S informacemi budeme zacházet v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů - Vaše osobní údaje (email) se nikdy nevyskytne v žádném z výstupů. Data nebudou poskytována žádným třetím subjektům. Vaše odpovědi budou sloužit rozvoji poznání a hledání lepších cest pro budoucí "po-koronavirové" vzdělávání v ČR.
Dotazník prosím vyplňte na tomto odkazu.
Vyplněním dotazníku souhlasíte s účastí na výzkumu, Svoji účast můžete kdykoli odvolat kontaktováním výzkumného týmu.
Upřímně DĚKUJEME za čas, který věnujete vyplnění dotazníku, vážíme si toho, předem děkujeme za vaše zkušenosti a názory a především, děkujeme za čas, který věnujete našim dětem jako učitelé i rodiče.
Výzkumný tým:
Ing. Stanislav Michek, Ph.D. (Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové)
doc. PhDr. Jana M. Havigerová, Ph.D. (Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové)
doc. Mgr. Jana Poláchová Vašťatková, Ph.D. (Filozofická fakulta, Univerzita Palackého v Olomouci)
PhDr. Pavel Zikl, Ph.D. (Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové)
Hledejme, co nás spojuje. Potřebujeme více svobody, důvěry a spolupráce. Ukažme, že se dokážeme domluvit. MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ, VŠ, ZUŠ... Učitelé, ředitelé, speciální pedagogové, vychovatelé, asistenti... Školy státní, soukromé, církevní... Spolek Pedagogická komora, z. s., má 3.000 členů. Naše facebookové skupiny sdružují 40.000 diskutujících. Usilujeme o lepší postavení pedagogů ve společnosti. Členství v Pedagogické komoře je nejefektivnější cesta k prosazení pozitivních změn ve školství.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Děkujeme Vám za komentář, bude zveřejněn po schválení administrátorem tohoto webu. :-)